« آموزش به روش ايكس! | HOME | مولوي در امريکا محبوب ترين شاعر است . »

یکشنبه،24 فوریه 2003

meera in concert

...نهر خسته جاری شو تو تن دشت تا که درخت پیر نمیرد
جا تون خالی امشب با دوتا از دوستام رفتم کنسرت گروه میرا اونهایی که اون یکی وبلاگ منو که الان درش به علت مشکلات سیستم
persianblog
تخته شده گروه میرا رو میشناسن . کنسرت این دفه گروه مثل دفعه قبل شلوغ نشده بود بیشتر اونهایی که گروه و موسیقی راک رو میشناختن به سالن اومده بودن گرچه جلوی ما دو ردیف دختر و پ سر نشسته بودن که به هوای موسیقی پاپ به سالن اومده بودن!؟! و تمام مدت یا با هم حرف میزدن یا چیپس می خوردن و یا ...!
کنسرت با آهنگ یگانه که تو آلبوم آب و آتش هم بصورت آرومتر اجرا شده شروع شد و با آهنگ بینظیر درخت ÷یر که یکمی با کنسرت قبلی متفاوت اجرا شد تموم شد بقیه آهنگ ها متناوبا از آنگهای قدیمی و جدید گروه انتخاب شده بود و واقعا هم ترتیب اجرا آهنگ ها خیلی خوب انتخاب شده بود.
نکته هایی که بنظر می یومد اولا تابلو های را نمایی و رانندگی بود که روی سن به چشم می خورد و ثانیا بکگرند دیدنیی بود که عجیبترین چیزهای ممکن رو مکرر نشون میداد مثل یه قیچی و یا شیر فلکه آب و یا ÷روانه ای که در آهنگ ابر و ÷روانه توی هوای آلوده تهران کلافه شده! که البته اینها همگی تو کنسرت قبلی هم بودن.فرزام رحیمی خواننده گروه این سری با سر تراشیدش یه ریش جنگلی هم گذاشته بود که کاملا متضاد نشون میداد و حرکهای ناگهانی و تند دارا دارایی بیسیست گروه هم خیلی کم شده بود. ضمنا کار بابک آخوندی گیاترست گروه هم کم نظیر بود جوری بعضی جاها دیدن دستش غیر ممکن می شد.
عمده ترین اس÷انسرهای کنسرت هم مثل دفعه قبل TISSOT
کمیته کاهش! تقاضا وسایت www.tehranavenue.com
ضمن اینکه گروه امسال سایتی هم به آدرس www.meeramusic.com
زده .در هر حال به من که خیلی خوش گذشت و خیلی لذت بردم اگر شما هم می خواین می 5 و6 اسفند ساعت 9 شب برید تالار حرکت فقط یه نکته ای هست اونم اینه که باید 5 تومن پیاده شید!


عکس هم داغه داغه اگر تهران اونیو از من زودتر عکس رو نفرستاده باشه رو نت من اولین نفرم.
آقا همین الان که داشتم این مطلب رو تو وبلاگ این گروه خفن می نوشتم دیدم اینجا هم درست شده! پس اینجا اضافش می کنم!

ثبت در  OYAX Add to Balatarin Add to your del.icio.us Tweet about this Send to facebook Send to friendfeed

نوشته شده در تاریخ یکشنبه،24 فوریه 2003