« صفحه اول رونامه ایندیپندت امروز | HOME | وطن پرستی یا توهین به اقوام دیگر »

چهارشنبه،19 ژوئن 2008

دو ویدئو خنده دار از حواشی یورو ۲۰۰۸

این جز معدود دفعاتی هست می خواهم اینجا ویدئو بگذارم. همین اول از اونهایی که بخاطر سرعت پائین اینترنت یا عدم دسترسی به سایتی که ویدئوها اونجا هست نمی توانند این دو ویدئو رو ببیند پوزش می خواهم.
روز آخر گروه C مسابقات فوتبال قهرمانی اروپا یورو ۲۰۰۸ بعد از اتمام مسابقه بین ایتالیا - فرانسه و هلند - رومانی و بعد از تفسیر کارشناسان کانال بی بی سی دو تا صحنه جالب از دو تیم فرانسه و هلند گذاشت که برد ایتالیا و صعودش را شیرین تر کرد.
ویدئو اول مربوط به ورود اتوبوس تیم فرانسه به استادیوم هست. به طرز مسخره ای اتوبوس بزرگ تیم فرانسه سعی می کنه تا از در ورودی وارد بشه ابتدا سمت چپ اتوبوس با در برخورد می کنه بعد سمت راست و در نهایت مجبور می شنود در را از پاشنه در بیاورند! به دو اتومبیل سفید و سیاه پشت اتوبوس هم توجه کنید که چند بار با هم و با اتومبیل سفید با اتوبوس تصادف می کنند! آلن شیرر (یکی از مفسرین) به شوخی می گفت شاید خود دومنک راننده اتوبوس هست!


ویدئو دوم مربوط به نیمکت نشین های تیم هلند هست و سوژه این بار رافائل ون در فارت (ون در وارت؟) هست. توضیح با خودتان.ثبت در  OYAX Add to Balatarin Add to your del.icio.us Tweet about this Send to facebook Send to friendfeed

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه،19 ژوئن 2008