« یک عصر دلنشین با دکتر نون و همسرش | HOME | جوردانو برونو شهید راه حق »

چهارشنبه،31 اوت 2006

مطلب مخصوص روز جهانی بلاگ

جریان روز بلاگ رو که دیگه حتما می دونید، نه؟ چند روز قبل راجع بهش نوشتم، و امروز روز بلاگه.
تو این روز قراره هر بلاگری 5 تا بلاگ جالب رو معرفی کنه البه ترجیحا از فرهنگهای مختلف، ولی من ترجیح می دم 5 تا بلاگی رو که بهتون معرفی کنم که برای خودم جالب بودن و روی من تاثیر گذاشتن.

- ورود ممنوع : فکر کنم ورود ممنوع جزء اولین وبلاگهایی بود که کشف کردم، اسم و نوشته های آیدا به قدری جذاب بوده که تا الان هر چند وقت یک بار ورود ممنوع برم!

- وبلاگ سلمان : سلمان اولین بلاگر ایرانیه، نوشته ها و طرز تفکر این آدم به قدری جالب و دوستداشتنیه که حتی این گوشه نشینی انتخابیش هم باعث نمی شه که بلاگش رو نخواند.

- روبو : بلاگ روبو تعریف دقیق من از یک وبلاگه، ساده و راحت می نویسه و سرشار از خلاقیت و همیشه ایده هایی داره که آدم پهلو خودش می گه : چرا من تا الان به این فکر نیفتاده بودم؟

- ایده های کوچک من : نوشته های جذاب و ساده این بلاگر منو شیفته ی خودش کرد، اگر قرار باشه تو کل بلاگستان فارسی واژه "دوست" رو برای یک نفر به کار ببرم همین شخصه، با این که هیچ وقت همدیگر رو ندیدم و گمان نمی کنم ببینیم.

- وبلاگوار : وبلاگوار وبلاگ یک خانم دکتر از فرانسه هست که داره تزش رو راجع به بلاگهای پارسی می نویسه، یک همچین کسانی و یک همچین تحقیقاتی برای وبلاگستان پارسی از معدن طلا هم با ارزش تره.

در همین باره :
روز جهانی وبلاگه...
روز جهانی وبلاگ، 31 آگوست


تگ : BlogDay2006

ثبت در  OYAX Add to Balatarin Add to your del.icio.us Tweet about this Send to facebook Send to friendfeed

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه،31 اوت 2006